Новини


Зміна вартості однокімнатних квартир за регіонами України за рік

13 вересня 2023 р.

На українському вторинному ринку спостерігається подорожчання однокімнатних квартир, особливо на Закарпатті та у Львівській області.

Читати далі »
У Львові збудують новий житловий квартал

3 вересня 2023 р.

Територія Львівського експериментального механічного заводу може бути перетворена на новий житловий квартал (новобудови).

Читати далі »
Ціна оренди квартири у Львові у вересні 2023 року.

30 серпня 2023 р.

Ціни на оренду житла у Львові змінилися за останній рік. Раніше через великий потік переселенців ціни були високими, проте зараз вони трохи знизилися в деяких випадках. Середня вартість оренди однокімнатної квартири у Львові варіюється від 12 000 до 15 000 грн на місяць.

Читати далі »
Ціни на оренду квартир у Києві та Львові змінилися.

29 серпня 2023 р.

Ціни на оренду квартир у серпні 2023 року у Києві та Львові змінилися. Оренда у Києві зросла на 10%, тоді як у Львові ціни залишились незмінними.

 

Читати далі »
Чи варто купувати таунхаус у Львові та передмісті?

24 вересня 2020 р.

Розберемося в перевагах і недоліках таких популярних останнім часом таунхаусів на ринку нерухомості Львова. Таунхаус буквально перекладається як «міський будинок». Вперше вони з'явилися в Британії в 19 столітті і незабаром набули велику популярність, адже поєднували в собі простір заміського котеджу і зручність міської квартири. На сьогоднішній день таунхауси будуються цілими кварталами в передмісті, вдаючи із себе міні-містечко з власною інфраструктурою.

Читати далі »
Україна заборонила виселяти орендарів по закінченню терміна дії договору

20 липня 2017 р.

Орендарів нерухомості – компанії або людей – не мають права безпардонно виставляти на вулицю після закінчення договорів, заселяючи нових мешканців. Відповідний висновок зробив Верховний суд, розглядаючи справу №3-122гс17.

Читати далі »
В Україні продовжують дорожчати будівельні роботи

20 липня 2017 р.

Ціни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні-квітні 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року зросли на 12,8%, повідомляє Державна служба статистики.

Читати далі »
Рада удосконалила механізм державної реєстрації прав на нерухоме майно

11 жовтня 2016 р.

Верховна Рада України удосконалила механізм державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяження.

Читати далі »
Українцям змінили правила розділу нерухомості при розлученні

11 жовтня 2016 р.

Українським подружжям спростили процедуру розділу недобудованих будинків. Розглядаючи справу №6-47цс16, Верховний суд прирівняв недобудови до готової нерухомості і дав можливість чоловікові або дружині через суд запускати його в експлуатацію.

Читати далі »
Рада на рік продовжила мораторій на продаж землі

11 жовтня 2016 р.

Заборона буде діяти мінімум до 2018 року.

Читати далі »
^ Вгору