Статті


Поїздка до Львова своїм ходом

30 серпня 2023 р.

Поїздка до Львова самостійно включає вибір транспорту та проживання. Можна дістатися на машині, поїзді, автобусі або літаку. Щоб побачити місто, потрібно запланувати подорож на кілька днів. Для проживання можна вибрати готель або квартиру.

Читати далі »
Рідкі шпалери

10 жовтня 2016 р.

Рідкі шпалери — це досить новий матеріал. Він з'явився на будівельному ринку тільки за останні 5-10 років. Рідкі шпалери являють собою рельєфне покриття з матовою поверхнею без швів з натурального целюлозного волокна та волокна сполучного.

Читати далі »
Акрилові клеї

28 вересня 2016 р.

Акрилові клеї можна описати як суспензія метилметакрилату, як у воду, так і в спирті (вибір залежить від потреб та умов використання). Дія клею таке: коли розчинник в ньому випаровується, починають утворюватися довгі і густі ланцюжки молекул полімеру, а через певний час клей починає потроху застигати, і ставати все більше і більше жорстким по консистенції. 

Читати далі »
Будуємо свій дім

28 вересня 2016 р.

Хто зараз не мріє про власний заміському будиночку. Але не кожен може собі його дозволити. Адже купити вже готовий побудований заміський будинок відносно може не так вже й багато людей. Тому інші, хто має таке сильне бажання придбання заміського будинку змушені шукати інші варіанти і лазівки.

Читати далі »
Будинки зі зрубів - кращі будинки

28 вересня 2016 р.

Будинки зі зрубів вже давно показали і довели на практиці свою перевагу над іншими типами заміських будинків. Саме тому на них так сильно зараз виріс попит. 

Читати далі »
Оригінальні рішення при ремонті

28 вересня 2016 р.

Напевно, всі ми, коли-небудь, зіштовхувалися з потребою робити ремонт у своєму помешканні. А особливо надивившись програм про ремонт, хочеться зробити у себе в квартирі щось дійсно красиве і оригінальне. 

Читати далі »
Чудовий місто Анталья

26 вересня 2016 р.

Куди поїхати у відпустку. Напевно, цей відпустку ви особливо чекали. І напевно ви хочете його провести найкращим чином. Але як вибрати відповідну країну або місто для найкращого відпочинку, де б порадувала і природа, і місцевістю, і історія, і культура і розваги. Країн багато, але є одне особливе місце, це Анталья.

Читати далі »
«Драгобрат» – ти мій брат!

26 вересня 2016 р.

Любите екстремальний відпочинок, активні види спорту і свіже повітря в Карпатах, тоді вам терміново потрібно відвідати один з найбільш дружніх гірських курортів України – «Драгобрат». Це унікальне місце, яке не має ні чого спільного з, для більшості відомим, відпочинком «Буковель».

Читати далі »
Для чого потрібні симулятори водіння автомобіля?

26 вересня 2016 р.

Новачкові шоферові надзвичайно важко освоїтися з керуванням транспортним засобом у міських умовах: скупчення автотранспорту на вулицях в години пік, нестача місць для парковок, неадекватна дорожня інформація та інші «краси» міста. 

Читати далі »
^ Вгору